..

11 Temmuz Eyvah Düşüyorum Canlı İzle - 11.07.2014 Eyvah Düşüyorum Online İzle - 11 Temmuz Eyvah Düşüyorum Tekrar İzle - 11 Temmuz Eyvah Düşüyorum Full İzle

11 Temmuz 2014 Eyvah Düşüyorum online izlemek için tıklayınız

11.07.2014 Star Tv Eyvah Düşüyorum full seyretmek için tıklayınız

Eyvah Düşüyorum eski bölümleri izlemek için tıklayınız

Videolar youtube.com da yayınlandığında linkler aktif olacaktır.

Mehmet Ali Erbil “Eyvah Düşüyorum” İle Ayağınızı Yerden Kesecek

Dünya televizyonlarında fırtına gibi esen yarışma programı “Eyvah Düşüyorum” Türkiye'nin en iyi şovmeni, efsane sunucu  Mehmet Ali Erbil ile 23.30'da Star’da  başlıyor.
Çin'den Amerika'ya, Uruguay'dan İspanya'ya kadar dünyanın dört bir yanında yayınlanan ve reyting rekorları kıran “Eyvah Düşüyorum” değişen ve zenginleşen formatı ile yeniden ekrana dönüyor. Büyük ödülün 250.000 TL olduğu yarışmada ana yarışmacı ve onu düşürmek isteyen 10 yan yarışmacıya karşı kıyasıya bir yarışın içine girecek. 

Bugüne kadar eğlence programlarından, bilgi yarışmalarına kadar bir çok unutulmaz programa sunuculuk yapan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Endemol Türkiye ve Star TV’nin güçlü markası “Eyvah Düşüyorum” ile kariyerine yeni bir “efsane program” eklemeye hazırlanıyor.

Mali, 2 yıl sonra ekranda...
Yaklaşık 2 yıldır seyirci karşısına “güçlü ve prestijli” bir formatla çıkma arayışını sürdüren Mehmet Ali Erbil, yeni etapları ile çok daha eğlenceli hale gelen “Eyvah Düşüyorum” ile yaz boyu Star  ekranında yarışmacıların ayağını yerden kesecek, izleyicinin başını döndürecek.

Etiketler: , , , ,

HaberGazi.blogspot.com:
Haber Gazi, haberler, dizi tekrarları izleyin, yarışma tekrarları izleyin,gündemin özeti, fullhd filmler,film yorumları, haftalık burç yourumları,yemek tarfileri sitesi