..

22.05.2014 Güldür Güldür Tekrar İzle - 22 Mayıs Güldür Güldür Online İzle - Güldür Güldür 28. Bölüm İzle - Güldür Güldür 22 mayıs 2014 Full İzle

22 Mayıs 2014 Güldür Güldür online izlemek için linke tıklayınız

Güldür Güldür 22 Mayıs bölümünü full izlemek için linke tıklayınız

Güldür Güldür eski bölümlerini izlemek için linke tıklayınız

(Linkler youtube.com'dan alınmaktadır, videolar yüklendiğinde linkler aktif hale gelecektir.)

Güldür Güldür'de Bu Hafta Neler Oluyor ?

Keremcem delirirse!
Bizans kalesine gizlice sızan Kara Hüseyin ve yardımcısı Mustafa, İstanbul'u ele geçirebilecek mi? Bizans kralı İsmail ve kraliçe Nezaket aralarına sızan Türk'ü fark edebilecek mi?

Yıllardır gittiği yazlık sitenin en güzel kızları Yeter ve Nezaket ile zaman geçirme fırsatı yakalayan Bahadır ve Hüseyin, sonunda amaçlarına ulaşabilecek mi? Hüseyin'in Almancı kuzenleri Bilal ve İsmail, dengeleri nasıl bozacak? Yıllardır sakin olan Keremcem'i, Hüseyin nasıl delirtmiş olabilir?

Pilates kursuna giden Yeter ve Bilal'in başına neler gelecek? Pilates hocası Şevket, neden Bilal'in her yaptığına kızıyor? Yeter ve Bilal pilates yapmayı başarabilecek mi?

Hekimim programında neler oluyor? Kalp doktoru Bilal ve Beyin cerrahı İbrahim arasındaki çekişmenin sebebi ne? Bilal'in annesi ve İbrahim'in babası birbirlerine aşık olabilirler mi? Programın sunucusu Yeter'in kız kardeşi Zahide Yetiş mi?

Etiketler: , , , ,

HaberGazi.blogspot.com:
Haber Gazi, haberler, dizi tekrarları izleyin, yarışma tekrarları izleyin,gündemin özeti, fullhd filmler,film yorumları, haftalık burç yourumları,yemek tarfileri sitesi